uz galvenoSaita kartee-maillatviskiпо-русскиin english
latviski

!!!

UNIMARS BOWLING
 
 

Metiena tehnika

1. Izvēlieties bumbu, kura ērti novietojas Jūsu plaukstā. Pārāk mazs attālums starp caurumiem var izsaukt krampjus rokā; pārāk liels traucēs precīzi izpildīt metienu. Starp bumbu un Jūsu plaukstu jāpaliek atstarpei zīmuļa lielumā.

  • Bērnu bumbas - Nr.6-8
  • Sieviešu bumbas - Nr.9-12
  • Vīriešu bumbas - Nr.13-16

2. Turiet bumbu jostas augstumā vai mazliet augstāk. Sāciet ieskrējienu 4-5 metru attālumā no soda līnijas. Virzieties pa taisnu līniju.  

3. Izdariet soli ar labo kāju, vienlaicīgi pastiepjot roku ar bumbu uz priekšu un ar plūstošu kustību palaižot uz leju.

4. Otrais solis, ar kreiso kāju, mazliet platāks kā pirmais, tiek izdarīts, kad roka ar bumbu tiek vēzēta atpakaļ, bet kreisā izstiepta uz priekšu līdzsvara saglabāšanai.

5. Ar trešo soli ar labo kāju roka ar bumbu ir atvēzēta atpakaļ, kreisā roka joprojām izstiepta uz priekšu. Neceliet bumbu augstāk par plecu.

6. Ceturtais solis ar kreiso kāju un Jūs – pie soda līnijas, sasniedzot to ar slīdošu kustību. Atlaidiet bumbu, kad labā roka izstiepta pāri soda līnijai. Nepārkāpiet to!

Katrā metienā Jūs tēmējat bumbu starp 1. un 3. ķegli, tā saucamajā "Kabatā’". Pamēģiniet sākumā taisnu metienu. Bumba neripo pa loku un netrāpa pa figūru zem leņķa. Iesācēji parasti dod priekšroku taisnam metienam.

 

 

 

 
 

Piedāvājam apmeklēt

Hotel UnimarsUnimarine SPAГостевая Книга LV

Copyright © 2007-2019 "UNIMARINE SPA". All Rights Reserved